Семінар "Проектний менеджмент" для бібліотекарів

Проектний менеджмент для бібліотекарів – це шлях розвитку та змін застарілої системи бібліотек громад. Залучення грантів дозволяє вдосконалити роботу бібліотечних закладів, від книговидачі перейти до активного залучення читачів для створення цікавого контенту в бібліотеках. 

25 березня 2019 року  в Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Проектний менеджмент для бібліотекарів». Фахівці ЖОУНБ  ім. О.Ольжича Юлія Мельник  та Галина Козаченко  представили бібліотекарям об’єднаних громад та фахівцям сільських рад практику залучення грантів. 

Написання проектів, участь у грантових конкурсах – це не просто можливість бібліотеки отримати додаткове фінансування, але й активізація самих бібліотечних працівників, розвиток їх як людей творчих та ініціативних. Проектна діяльність дає змогу зосередити увагу на тих важливих напрямках бібліотечної роботи, які потрібно розвивати в першу чергу і які принесуть найбільшу користь громаді.

Семінар зібрав понад 45 фахівців з громад  для того, аби обговорити зібраний досвід трансформації бібліотек  і  розвитку креативних ідей та проектів.