Новини

«О. Ольжич – поет нескореного покоління»

Постійно діюча книжкова виставка

18 липня 2024 року у відділі краєзнавства ЖОУНБ ім. О. Ольжича оновлено постійно діючу книжкову виставку із циклу: «Житомирщина в історичному поступі»: «О. Ольжич – поет нескореного покоління» приурочену 117-річниці від дня народження О.Ольжича (

«Моя країна – Україна»

Інформаційна година до Дня Української Державності

15 липня 2024 року у відділі україніки ЖОУНБ ім. О. Ольжича пройшла інформаційна година «Моя країна – Україна», присвячена Дню Української Державності.

«Творчість Ернеста Хемінгуея - надбання світової культури»

Експозиція книжкової виставки

У відділі літератури іноземними мовами з 15 липня 2024 року експонує\ться виставка, присвячена видатному американському письменнику Ернесту Міллеру Хемінгуею. 

«15 липня – День Української Державності»

Експозиція розгорнутої книжкової виставки

Протягом липня 2024 року у холі бібліотеки відділом україніки представлена книжкова виставка до Дня Української Державності. «День Незалежності України: від ідеї до сьогодення».

Книги, подаровані Представництвом Президента України в Криму

У липні 2024 року бібліотека отримала від Представництва Президента України в Криму у подарунок видання про історію, культуру, сучасні реалії кримських татар:

«Подвижник краєзнавства»

Експозиція книжкової виставки до 75-річчя від дня народження П.С. Скавронського

8 липня 2024 року в холі ЖОУНБ ім. О. Ольжича відділом краєзнавства  представлено книжкову виставку із циклу «Ім’я в історії краю»: «Подвижник краєзнавства» (до 75-річчя від дня народження П.С. Скавронського – історика, краєзнавця, голови Житомирської обласної організації Національної спілки краєзнавців України).