Новини

«День студента - історика»

День фахівця

19 вересня 2023 року відділом наукової інформації та бібліографії був проведений День фахівця на тему «День студента - історика» для магістрів історичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.

«Базові навички з комп’ютерної грамотності»

Заняття з курсу комп’ютерної грамотності

19 вересня 2023 року в секторі «Інтернет-центр» бібліотеки відбулося 3 заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Базові навички з комп’ютерної грамотності» за темою «Інтернет та інформаційна безпека».

«Садівник»

Засідання клубу

18 вересня 2023 року відділом виробничої літератури бібліотеки під час засідання клубу «Садівник» проведено виставку та дегустацію овочів і фруктів, які було вирощено на присадибних ділянках гуртківців.

«Смартфон – твій smart-друг»

11 та 14 вересня 2023 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича продовжилося навчання з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності.

«Над Німаном» Елізи Ожешко

Національне польське читання

Партнери і друзі бібліотеки  відновили навчання у новому навчальному році.

9 вересня 2023року в актовій залі наукової бібліотеки ім.О.Ольжича відбулося «Національне читання», присвячене твору Елізи Ожешко "Над Німаном".  

«Німецька в родинному колі»

Засідання клубу

9 вересня 2023 року у відділі літератури іноземними мовами бібілотеки відбулося заняття  клубу «Німецька в родинному колі», яке ознаменувало початок нового навчального року.