Новини

«Базові навички з комп’ютерної грамотності»

Заняття з курсу комп’ютерної грамотності

5 грудня 2023 року в в секторі «Інтернет-центр» бібліотеки відбулось чергове заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Базові навички з комп’ютерної грамотності» за темою: «Електронна пошта або e-mail» та «Хмарні сховища даних».

Вшанування пам’яті Гейдара Алієва в Україні

Відкриття фотовиставки

5 грудня 2023 року в холі бібліотеки відбулося відкриття фотовиставки присвяченої відзначенню 100-річчя від дня народження загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва. На виставці представлені матеріали про діяльність Гейдара Алієва.

«Гарбузяне паті»

Засідання клубу «Садівник»

4 грудня 2023 року у відділі виробничої літератури під час засідання клубу «Садівник» відбулося «Гарбузяне паті».

«З журбою радість обнялась…»

Експозиція книжкової виставки

   В відділі краєзнавства представлено книжкову виставку « З журбою радість обнялась…» (до 145-річчя від дня народження О.Олеся (О.І.Кандиби)- поета, драматурга.

«Працевлаштування людей з інвалідністю»

Тренінгове заняття

1 грудня 2023 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича у співпраці з Благодійним фондом «Дім Гідності» пройшло тренінгове заняття для молоді з інвалідністю з теми: «Працевлаштування людей з інвалідністю» (до Міжнародного дня прав людей з інвалідністю).

«Мультакадемія»

Пізнавально-розважальна година

21 та 28 листопада 2023 року на базі сектора «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича було проведено пізнавально-розважальні години для учнів початкових класів ліцею №23.