Новини

«28 червня – День Конституції України»

Книжкова виставка

До дня Конституції відділ наукової інформації та бібліографії в холі бібліотеки презентує  книжкову виставку «28 червня – День Конституції України». 

«Хенд-мейд» - майстерня доброти»

Школа творчості

17 червня 2024 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича пройшов майстер-клас з нетрадиційного способу малювання пакетами «Чарівні квіти», в межах школи творчості «Хенд-мейд» - майстерня доброти».

«Чарівний світ книгозбірні»

Екскурсія залами бібліотеки

17 червня 2024 року головний бібліограф  відділу наукової інформації та бібліографії Тімощенко О. М.  провела для учнів 6-х класів ліцею № 23 ім. М. Очерета екскурсію залами бібліотеки.

«Здобуття цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти»

Цикл тренінгів для координаторів Житомирської області

10-14 червня 2024 року тренерки Хабу цифрової освіти ЖОУНБ ім. О. Ольжича, Ковальчук Ю. В., Стрелківська Р. Р. та Чорноморець Л. В., за сприяння Тамари Козицької, експертки-консультантки ВГО «УБА», провели 5-ти денний навчальний тренінг

«Смартфон – твій smart-друг»

 Експрес-курс

13 червня 2024 року в секторі «Інтернет-центр» завершився експрес-курс, для п’ятої групи, з мобільної грамотності «Смартфон – твій smart-друг».

«Твоя професія – твій майбутній успіх»

Книжкова виставка-орієнтир

В рамках профорієнтаційної роботи для старшокласників протягом червня-липня 2024 року у відділі виробничої літератури експонується книжкова виставка-орієнтир «Твоя професія – твій майбутній успіх», на якій представлені науково-популярні видання, посібники та довідники, в яких розповідається про різні спеціальності.