Новини

Письменницькі збори

13 січня 2018 року в актовій залі бібліотеки відбулися чергові збори Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України.

Семінар «Роль бібліотек у формуванні культури академічної доброчесності»

В рамках проекту Сприяння академічній доброчесності в Україні 11 січня 2018 року в ІРЦ "Вікно в Америку" при ЖОНУБ ім. Олега Ольжича за підтримки Посольства США в Україні проводився семінар для бібліотекарів.

«Комп’ютерна азбука» для початківців.

9 січня 2018 р. в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О. Ольжича стартувала дев'ята група комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука» для початківців.

Художні вироби — своїми руками

3 січня 2018 року відділ літератури з мистецтв радо прийняв гостей — усіх, хто бажав узяти участь у першому занятті гуртка «Школа мистецтв», щойно створеному при нашій бібліотеці.

Чергове засідання клубу грибників «Веселка»

3 січня 2018 року у відділі виробничої літератури відбулося засідання клубу грибників "Веселка".

Німецькомовний клуб для етнічних німців «Sprachklub»

У грудні 2017 року члени клубу “Sprachklub” зустрічалися 6 разів. Тематична лексика стосувалася святкування Різдва та Нового року та різних німецьких традицій щодо цих свят, які є найулюбленішими для німецького народу.

Завітали в гості Дідух з Колядою

Прийшли різвяні та новорічні свята, і тепер вестибюль Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича прикрашений Дідухом та лялькою-мотанкою Колядою.

«Впевнений користувач: 2 рівень»

26 грудня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О. Ольжича пройшов урок з курсу комп’ютерної грамотності «Впевнений користувач: 2 рівень».