Відділ формування фондів

  Відділ формування фондів забезпечує науково обґрунтоване поточне та ретроспективне комплектування бібліотечного фонду, головного джерела інформації для наукової, культурно-освітньої, професійної діяльності користувачів бібліотеки та соціальної адаптації населення.

  Комплектування бібліотечного фонду здійснюється в координації із бібліотеками міста з визначенням типів, тематики документів, з урахуванням категорій користувачів, яких обслуговує бібліотека.

  Фонд комплектується усіма видами і типами друкованих та електронних видань.

  Щорічно одержує більше 2 тисяч нових назв книг та до 650 назв періодичних видань (газет, журналів), комплектує бібліотечний фонд іншими видами документів: нотами, картографічними виданнями, аудіокнигами.

  Відділ забезпечує надходження до бібліотеки документів з різних галузей знань у відповідності до закріпленої галузевої тематики за кожним структурним підрозділом бібліотеки.

  До бібліотеки надходять:

  • офіційні документи (з поточного законодавства, коментарі до законів, нормативно-правові акти);
  • довідкові видання (енциклопедії, словники, довідники);
  • наукові (монографії, збірники наукових праць, інші наукові видання);
  • науково-популярні;
  • посібники для підвищення кваліфікації фахівців різних галузей знань;
  • підручники для вищих навчальних закладів;
  • твори художньої літератури;
  • бібліографічні покажчики та реферативні журнали.

  Відділ комплектує фонд вітчизняними та зарубіжними виданнями. Бібліотека одержує документи, видані різними мовами: українською, російською, англійською, німецькою, польською та іншими.

  Пріоритетним у формуванні фонду є одержання видань національного друку та краєзнавчих документів. Надходять документи від видавництв області та більшості видавництв країни.

  Відділ приймає дарчі примірники документів від установ, благодійних фондів, письменників, користувачів бібліотеки.

  Відділ інформує про передплату періодичних видань бібліотеки та бібліотек міста на сайті обласної бібліотеки у розділі «Ресурси. Періодичні видання».

  При відділі функціонує сектор обмінно-резервного фонду, який здійснює книгообмін між бібліотеками, а також поповнює фонди бібліотек області.

  Завідувачка відділу – Зубенко Вероніка Вадимівна.

  тел. (0412) 42-07-01, e-mail: compl@lib.zt.ua