Відділ наукової інформації та бібліографії

Відділ розташовано на ІІ-поверсі, кімната № 35.

  Відділ наукової інформації та бібліографії – компас у книжковому морі. Саме з цього відділу починається пошук необхідної інформації. Тут можна отримати відповідь про наявність у фонді конкретного документа, скористатися довідниками, путівниками, словниками, енциклопедіями тощо. Досвідчені, кваліфіковані бібліографи нададуть Вам консультацію, як вибрати найкоротший шлях до потрібної інформації, та навчать правильно заповнювати листки читацьких вимог в традиційній та електронній формі. У відділі користувачі мають змогу ознайомитися з електронними базами даних. Для довідково-бібліографічного обслуговування широко використовується інформація з глобальної мережі Інтернет.

  Відділ здійснює довідково-бібліографічне обслуговування та бібліографічне інформування.

  Довідково-бібліографічне обслуговування здійснюється на базі довідково-бібліографічного апарату (ДБА), який складається із взаємопов’язаних елементів, що забезпечують його цілісність. Головними елементами (частинами) ДБА, які взаємно доповнюють один одного, є:

  • довідково-бібліографічний фонд (ДБФ), який включає офіційні, нормативні, довідкові та бібліографічні видання в традиційній та електронній формах;
  • бібліотечні каталоги (включаючи електронний);
  • картотеки: систематична картотека статей, тематична картотека художніх творів, картотека назв художніх творів, картотека на фонд неопублікованих бібліографічних посібників, каталог на фонд довідково-бібліографічного відділу;
  • фонд неопублікованих бібліографічних посібників (ФНБП).

  Відділ здійснює масове бібліографічне інформування – регулярне доведення бібліографічної інформації з культурно вагомої тематики до широкого кола користувачів.

  Режим роботи:

понеділок – четвер: з 10.00 – 19.00

субота, неділя – з 10.00 – 18.00

п’ятниця – вихідний

остання середа місяця – санітарний день

  Контактна інформація:

Завідувачка відділу – Шевчук Аліна Вікторівна,

E-mail: in-bibl@lib.zt.ua