Відділ літератури з мистецтв

  Фонд відділу літератури з мистецтв нараховує 23 800 примірників інформаційних ресурсів – систематизованого зібрання документів, зафіксованих на паперових чи інших носіях інформації з питань теорії та історії всіх видів мистецтва (образотворчого, музичного, кіно-, театрального, циркового мистецтва; літературу з дизайну; навчальну літературу з історії світової та української культури, з народознавства та етнографії; звукозаписи класичних, народних та сучасних творів; нотні видання для голосу, хору, усіх інструментів та оркестрів; українські та російські періодичні видання).

  Традиційні форми роботи плідно співіснують з інноваційними:

   1. віртуальні книжкові виставки на різноманітні теми;

  2. організація творчих зустрічей з діячами культури і мистецтва, художніх виставок та засідань за круглим столом на різноманітні теми, заходи до Дня фахівця, читацьких конференцій, презентацій книг, музичних вечорів, які підтримуються мультимедійними презентаціями, прес-анонсами, прес-релізами та висвітлення події у житомирських (всеукраїнських) ЗМІ. Виставкова діяльність – один із пріоритетних напрямів роботи відділу літератури з мистецтв (кожні 15 днів організується нова виставка);

  3.зосередження на окремих групах користувачів та їх індивідуальний супровід, для яких пропонується:

  •  перегляд телепередач;
  •  прослуховування музичних творів на DVD;
  •  перегляд кінофільмів про життя та творчість митців культури.

  4. щомісячний випуск інформаційного листка-сигналу про масові заходи відділу.

  Проте нові технології, нові форми роботи не можуть замінити «живе спілкування» з Книгою, щирий діалог «Читач-Бібліотекар». Наприклад, у руслі «живого спілкування» при відділі літератури з мистецтв активно працює літературно-мистецький клуб «Кредо», на засідання якого запрошують творчі особистості Житомира.

  Відділ літератури з мистецтв активно займається проектною діяльністю (проект «Мистецькі виставки») та активно поповнює рубрику «Наш край».

  Завідувачка відділу літератури з мистецтв – Хробуст Лілія Валентинівна,

  тел. (0412)22-35-85, E-mail: art@lib.zt.ua.