Сектор «Електронні ресурси»

  Розташований на ІІ поверсі бібліотеки, кім. 36.

  Сектор «Електронні ресурси» є структурним підрозділом у складі відділу наукової інформації та бібліографії. Сектор здійснює формування колекцій електронних документів на основі фондів ЖОУНБ ім. О. Ольжича, в тому числі пошук, виявлення та оцифровування документів, що складають національний контент в інших бібліотеках та інформаційних закладах України, а також країн близького та далекого зарубіжжя; забезпечує доступ до повнотекстових публікацій користувачам бібліотеки з дотриманням норм авторського права. Його основним завданням є створення колекцій оцифрованих краєзнавчих, цінних та рідкісних видань та розміщення їх в електронному депозитарії «LIBO».

  Основними функціями сектору є:

  • оцифровка документів для розміщення в електронному депозитарії «LIBO»;
  • конвертування та обробка електронних документів у формат зберігання та представлення в електронному депозитарії «LIBO»;
  • формування метаданих для електронних документів в електронному депозитарії «LIBO»;
  • розміщення документів в електронному депозитарії «LIBO» та створення посилання в електронному каталозі на електронну версію видання.

  Основними джерелами наповнення електронного депозитарію «LIBO» є: оцифровка документів з фондів ЖОУНБ ім. О. Ольжича, отримання електронних публікацій від сторонніх організацій та приватних осіб, запозичення вільних електронних документів через мережу Інтернет та інші джерела.

  Окрім цього працівники сектору «Електронні ресурси» здійснюють редагування бібліографічних описів, які були зроблені іншими структурними підрозділами бібліотеки в електронному каталозі, відповідно до діючих стандартів.

  Режим роботи:

понеділок – четвер: з 10.00 – 19.00

субота, неділя – з 10.00 – 19.00

п’ятниця – вихідний

остання середа місяця – санітарний день

  Контактна інформація:

завідувачка сектору – Хімічук Любов Петрівна

e-mail: selr@lib.zt.ua