Сектор обмінно-резервного фонду

Сектор  розташований на I поверсі, кімн. 3

Сектор обмінно-резервного фонду є структурним підрозділом відділу формування фондів  і виконує функції регіонального методичного і координаційного центру з питань перерозподілу та розповсюдження документів серед бібліотек області різних типів і форм власності.

Сектор обмінно-резервного фонду:

- формує резервний фонд документів;

-організовує документообмін між бібліотеками всіх систем та відомств області та України з метою доукомплектування та покращення якісного складу діючих фондів;

- займається отриманням та перерозподілом книжкової продукції між публічними бібліотеками Житомирської області за Державною та обласною програмами поповнення бібліотечних фондів.

Документообмін з іншими бібліотеками здійснюється згідно «Порядку використання документів через обмінні бібліотечні фонди», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України  29 грудня 2017 р.  за № 1583/31451.

Поряд з перерозподілом шляхом книгообміну дублетних та непрофільних видань, обмінно-резервний фонд здійснює розповсюдження документів серед бібліотек області за рахунок дарунків різних установ, фондів, приватних осіб та у рамках державних та обласних цільових програм поповнення бібліотечних фондів.

     e-mail: orf@lib.zt.ua ;  (0412)42-15-87

  Завідувачка сектору – Якобчук Віра Михайлівна.