Новини

Віртуальний англомовний Розмовний клуб

Засідання клубу

6 серпня 2022 року відбулось засідання Віртуального Розмовного клубу. Учасники обговорили тему лідерства. Присутні висловили свої думки щодо того, хто такий справжній лідер, наскільки важливо бути лідером сьогодні в нашій країні та чи існують способи як навчити лідерству.

«Розвиток ємоційної зрілості та життєстійкості в умовах війни»

Тренінг для внутрішньо переміщених осіб

5 серпня 2022 року на базі бібліотеки відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб: «Розвиток ємоційної зрілості та життєстійкості в умовах війни».

 

«Збулася моя МРІЯ…..»

Перша персональна виставка живопису Анни Мединцевої

з 1 по 31 серпня 2022 року у відділі літератури з мистецтв бібліотеки експонується Перша персональна виставка живопису Анни Мединцевої «Збулася моя МРІЯ…..». На виставці експонується 24 художні роботи (полотно, олія; пейзаж, натюрморт).

Майстер-клас із в’язання гачком

5 серпня 2022 року у відділі літератури з мистецтв відбувся майстер-клас для 21 користувача бібліотеки ЖОУНБ ім. О. Ольжича відомих житомирських майстринь із в’язання гачком Неллі Іванівни Євенок і Надії Григорівни Білошицької.

Знаменні і пам’ятні дати 2022 року

Експозиції книжкових виставок відділу читальних зал

Протягом серпня 2022 року у відділі читальних зал бібліотеки ви можете ознайомитись з наступними книжковими виставками:

 

«Театральна дитяча студія «ВІЗАВІ»

З 1 серпня 2022 року після літнього відпочинку розпочала свою роботу «Театральна дитяча студія «ВІЗАВІ». Студія працює при відділі літератури з мистецтв бібліотеки ім. О. Ольжича. Запрошуємо всіх бажаючих!