Новини

День народження бібліотеки

Бібліодайджест «Бібліотека як соціокультурний публічний простір: історія та трансформація»

23 квітня 2024 року до конференц-зали ЖОУНБ ім. О. Ольжича завітали студенти I курсу ТКД-40 ЖТЕФК ДТЕУ (класний керівник – Грановська Олена Сергіївна), де головний бібліотекар відділу гуманітарних видань Рудзінська Т. В. провела бібліодайджест “Бібліотека як соціокультурний публічний простір”. 

День народження бібліотеки

Майстер-клас «My book story» з виготовлення читацького щоденника»

23 квітня 2024 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича для користувачів бібліотеки пройшов майстер-клас «My book story» з виготовлення читацького щоденника».

День народження бібліотеки

Мистецькі заходи

23 квітня 2024 року з 13.00 до 15.00 у холі ЖОУНБ ім. О. Ольжича проведено виставку керамічних виробів та книжкова виставка «Світ кераміки» у програмі заходів до Дня народження КЗ «ОУНЮ ім. О. Ольжича» та участь у вуличній акції з презентацією літератури «Нові надходження книжкових видань до відділу мистецтв бібліотеки».

Арт-простір

Творчі майстер-класи

З 16 по 19 квітня 2024 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» в межах проєкту «Арт-простір» відбулися 3 творчих майстер-класи для дітей.

«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

18 квітня 2024 р. в секторі «Інтернет-центр» відбулося заняття з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності для користувачів за темою «Передача показників через чат-боти».

Смачна дитяча студія

18 квітня 2024 р. у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» в межах проєкту «Смачна дитяча студія» відбувся  майстер-клас для дітей з приготування конвертиків з яблуками та бананами.