«Гарбузяне паті»

Засідання клубу «Садівник»

4 грудня 2023 року у відділі виробничої літератури під час засідання клубу «Садівник» відбулося «Гарбузяне паті».

Розглянули дві теми: «Розмова про ментальне здоров’я» і  «Гарбуз — найцінніший фрукт осені».

Учасники дізналися, що таке ментальне здоров’я, як воно об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальними складниками. Адже наше психічне здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. Ознайомилися з сайтом «Ти як?» всеукраїнської програми ментального здоров’я та зробили декілька технік для підтримки себе.

Під час гарбузяного паті дізналися про користь гарбуза, найцінніші властивості насіння, олії з насіння гарбуза, різноманітність сортів та видів, цікавинки про гарбуз з усього світу, українські традиції, пов’язані з цим фруктом тощо. Під час фуршету куштували страви з гарбуза, принесені учасниками клубу. Ділилися рецептами кексів, цукатів, млинців, каш, запіканок та інших страв, основним компонентом яких є гарбуз.

Також учасники переглянули виставку літератури, познайомились з різними сортами гарбузів (гібрид кавбуз, мускатний, спагеті, декоративні гарбузики).