«Словом і пензлем»

Літературно-мистецька зустріч з Оленою Рачкован

04 квітня 2024 року у відділі медичної літератури ЖОУНБ ім. О.Ольжича відбулася літературно-мистецька зустріч «Словом і пензлем» з Оленою Рачкован.

Олена Рачкован народилася в м. Горлівка Донецької області. З 1975 року проживає в м. Житомир. Художник, викладач художніх дисциплін, майстер народної творчості декоративно-прикладного мистецтва також пише вірші.

Головний бібліотекар відділу краєзнавства Володимир Білобровець познайомив присутніх з короткою біографією майстрині та подав короткий огляд її творчості. Олена Миколаївна поділилася з присутніми цікавими фактами зі свого життя, а також розповіла про свій творчий шлях, про історію написання художніх плакатів, представлених на виставці, читала свої вірші, які вперше надруковані  у 2023 році в літературних альманахах «Оксамитова пора» та «Затишок» і були подаровані для нашої бібліотеки. В перервах між розповідями звучали пісні у виконання дітей Новогуйвинської гімназії. Захід організували працівники відділу краєзнавства ЖОУНБ імені О. Ольжича.