Новини

«Безпечне надання медичної допомоги матерям і новонародженим»

15 вересня 2021 року у відділі спеціалізованої медичної літератури бібліотеки, відбувся круглий стіл на тему: «Безпечне надання медичної допомоги матерям і новонародженим», організований КНП «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради.

Захід приурочений до Всесвітнього дня безпеки пацієнтів, відзначення якого ґрунтується на фундаментальному принципі медицини: «Не нашкодь

«Книга – шлях до знань»

Акція до Місячника першокурсника

14 вересня 2021 року відбулася вулична акція до Місячника першокурсника «Книга – шлях до знань».

Бібліотекарі  сектору обліку,  разом з волонтерами інклюзивного читального залу та завідувачкою сектору «Інтернет-центр», розповідали про відділи бібліотеки та послуги, які надаються читачеві, запрошували безкоштовно записатися до бібліотеки першокурсників та всіх, хто бажав пізнати світ друкованого слова.

«Ідеолог і творець української державності»

(До 155-річчя від дня народження М. Грушевського (1866—1934)

Історичний медіажурнал

14 вересня 2021 року в форматі Місяця першокурсника  відбувся захід, організований відділом читальних зал для студентів-першокурсників Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ.

«Чарівний гачок» у бібліотеці

Чергове заняття гуртка

12 вересня 2021 року о 14.00 у відділі літератури з мистецтв  розпочалося чергове заняття гуртка «Чарівний гачок», члени якого свої творчі надбання демонструють на міні виставці (п’ять найкращих робіт) «Чарівний гачок. Те. що ми робимо».

«Національна святиня: сторінки історії»

(До 465-річчя з часу створення «Пересопницького Євангелія»

День молодого філолога-дослідника

9 вересня 2021 року, в конференц-залі бібліотеки, відділом читальних зал було проведено День молодого філолога-дослідника для студентів ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. Івана Франка.

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

Нарешті настав навчальний рік, і до нашої бібліотеки завітали школярі, а саме, 08 вересня 2021 року в конференц-залі ЖОУНБ імені О. Ольжича розпочалась пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 3-го класу гімназії № 23.