Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

Нарешті настав навчальний рік, і до нашої бібліотеки завітали школярі, а саме, 08 вересня 2021 року в конференц-залі ЖОУНБ імені О. Ольжича розпочалась пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 3-го класу гімназії № 23.

З самого дитинства ми знайомі з поняттями добра і зла. Дорослі кожен день пояснюють нам, що хорошим бути – це добре, а поганим бути – це погано. За традицією в казках і фільмах, мультфільмах добро завжди перемагає зло, проте в житті далеко не завжди так буває.

Сьогодні разом зі школярами переглянули мультсеріал українського виробництва «Пригоди Котигорошка та його друзів». Героями мультиків стали добре відомі персонажі українських народних казок про пригоди Котигорошка та його друзів – Вернидуба, Крутивуса, Вернигори. Головні герої, як і в казках, потрапляють у веселі та небезпечні пригоди. Наприклад, у першій серії історія про Солом'яного бичка, який «танцював і копитами золото вибивав». Але одного разу злий злодій викрадає чарівного бичка. На допомогу, звісно ж, приходять улюблені герої. І не сумнівайтесь у тому, що вони знайдуть Солом'яного бичка, адже «бояться нас дракони і відьми, і чорти. Ми друзі – і нас нікому не перемогти».

Школярі, переглядаючи мультсеріал, були у захваті від головних героїв та їхніх пригод. 

 

Слідкуйте за розвитком подій на офіційній сторінці бібліотеки в «Facebook» https://www.facebook.com/lib.zt.ua/