«Сучасна бібліотека: антикризова стратегія розвитку»

Інноваційні заняття для бібліотечних працівників Новоград-Волинського району

  Багаторічна тісна співпраця та координаційна діяльність бібліотеки ім. О. Ольжича з Обласним центром підвищення кваліфікації працівників культури і мистецтв дає ефективну можливість допомагати бібліотечним працівникам області в оволодінні новими знаннями та навичками. Ось і 8 липня  в приміщенні Новоград-Волинської районної держадміністрації пройшли інноваційні заняття  «Сучасна бібліотека: антикризова стратегія розвитку» для бібліотекарів району.

До проведення заходу долучились фахівці обласної наукової бібліотеки: провідний методист НМВ К. М. Романуха надала змістовну консультацію «Бібліотека в правовому полі: функціонування установ в умовах адміністративно-теріторіального реформування громад»/

Виступ заступника директора з наукової діяльності В. А. Пивоварова був присвячений темі «Етика та цензура в бібліотеці»; нововведенням у формах і змісті подачі статистичної звітності була присвячена консультація головного бібліотекаря НМВ Г. Г. Козаченко «Бібліотечна статистика в новому вимірі: впровадження електронної звітності в публічних бібліотеках»; завершила захід майстер-класом «Мультимедіа в соціокультурній діяльності публічних бібліотек» завідувачка відділу читальних зал Л. Я. Баздирєва.