Безперервна бібліотечна освіта

  В розділі подано інформацію про заходи з підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців області, яка включає в себе: опис заходу, програму проведення та фоторепортаж.

Тренінг «Як виграти в інформаційній війні»

17 грудня 2023 року, в рамках  Школи професійного навчання, головний бібліотекар НМВ ЖОУНБ, Галина Козаченко, провела тренінг з фахівцями бібліотеки Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова за темою «Як виграти в інформаційній війні».

«Оновлені форми статистичної звітності»

Семінар для фахівців обласних бібліотек

11 грудня 2023 року в секторі «Інтернет-центр», в рамках Школи професійного навчання, відбувся семінар для фахівців обласних бібліотек за темою «Оновлені форми статистичної звітності», організований спеціалістами науково-методичного відділу ЖОУНБ ім. О. Ольжича.

Професійне он лайн - спілкування з бібліотечними фахівцями Радомишльської ТГ

28 листопада 2023 року відбулося фахове он лайн-спілкування між головним бібліотекарем НМВ ЖОУНБ ім. Олега Ольжича, Галиною Козаченко та колегами  з  «Публічної бібліотеки – медіатеки» Радомишльської ТГ.

Тренінг «Аналіз потреб громад та послуги бібліотеки»

14 листопада 2023 року фахівці Житомирської ОУНБ здійснили робочий візит до «Публічної бібліотеки з філіями» Бердичівської МТГ. Під час виїзду завідуюча НМВ ОУНБ – Оксана Костюченко та головний методист НМВ ОУНБ – Галина Козаченко провели для колег тренінг  «Аналіз потреб громади та послуги бібліотек.

День ОУНБ В КЗ «Публічна бібліотека Станишівської сільської ради»

9 листопада 2023 року, в рамках виїзного Дня ОУНБ, відбулося професійне спілкування між фахівцями Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича та колегами з Публічної бібліотеки Станишівської сільської ради.

Сторінки