Новини

«Геній психоаналізу з українським корінням»

Експозиція книжкової виставки до 165-річчя з дня народження Зигмунда Фрейда

У відділі спеціалізованої медичної літератури експонується книжкова виставка до 165-річчя з дня народження Зигмунда Фрейда «Геній психоаналізу з українським корінням».

Засідання англомовного «Розмовного Клубу»

(формат онлайн)

В квітні 2021 року онлайн засідання «Розмовного Клубу» проводили волонтери Корпусу Миру: Аміра та Скотт. Щовівторка та щочетвера учасники спілкуються онлайн на різні повсякденні теми.

«Запобігти. Допомогти. Врятувати»

Експозиція виставки

Протягом квітня-травня 2021 року, у відділі виробничої літератури бібліотеки, експонується виставка «Запобігти. Допомогти. Врятувати», на якій представлені інформаційні матеріали з питань попередження пожеж в екосистемах регіону.

"Інклюзія без ілюзій"

Книжкова виставка нових надходжень з нагоди Всесвітнього дня психолога

Відділ «Інклюзивний читальний зал» запрошує читачів ознайомитися з книжковою виставкою «Інклюзія без ілюзій», приуроченою до Всесвітнього дня психолога.

«Лине «полиновий дзвін»

Експозиція краєзнавчої книжкової виставки

У відділі краєзнавства оформлено книжкову виставку з циклу "Житомирщина в історичному поступі" до 35-ої річниці з дня Чорнобильської аварії  "Лине "полиновий дзвін".

«Чорнобиль. Без права на забуття»

Експозиція книжкової виставки

До Дня вшанування 35-ої річниці аварії на Чорнобильської АЕС, в холі бібліотеки представлено книжкову виставку «Чорнобиль. Без права на забуття».