Анонси

 • З 1 по 31 липня 2022 року у відділі літератури з мистецтв можна ознайомитися з живописом житомирської художниці Світлани Дімендштейн.
  Девіз виставки: «Це наш край — нікому, ніколи, ніскільки...»
  Вхід вільний відповідно до графіка і правил роботи бібліотеки.

 • З 1 по 31 липня 2022 року в холі бібліотеки представлено виставку творчих робіт майстрині Валентини Дем’янчук «ЧИМ СЕБЕ ЗАЙНЯТИ, ЩОБ НЕ СУМУВАТИ» (картини; техніка «філейне в’язання гачком).

  Вхід вільний відповідно до графіка та з додержанням правил роботи бібліотеки.

 • Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 найбільш популярних видань за рейтингом перегляду з електронного ресурсу оцифрованих документів ОУНБ ім. О. Ольжича Житомирської обласної ради за травень 2022 року.

 • Згідно зі змінами у правилах користування бібліотекою «...1.7. Обслуговування користувачів у відділах: україністики; літератури іноземними мовами; мистецтва; виробничої літератури; наукової інформації та бібліографії; краєзнавства; універсального читального залу; залу періодичних видань; спеціалізованої медичної літератури; інклюзивного читального залу здійснюється через систему читальних залів (видача документів у читальному залі відділу) та абонемента відділу (видача документів за межі бібліотеки)».
  http://www.lib.zt.ua/ua/readers/node/59

 • Консультативний центр із в’язання гачком
  надає інформацію щоп’ятниці з 12:00 до 15:00
  у відділі літератури з мистецтв.