Анонси

 • ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

  З 14 вересня по 12 жовтня 2021 року, наша бібліотека, проводить Місяць Першокурсника для студентів перших курсів навчальних закладів різних рівнів акредетацій.

 • Шановні користувачі!

  Наш колектив бере участь в акції «Монетки дітям», яку організовує Національний Банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям.

   

 • Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 найбільш популярних видань за рейтингом перегляду з електронного ресурсу оцифрованих документів ОУНБ ім. О. Ольжича Житомирської обласної ради за серпень 2021 року.
  http://lib.zt.ua/sites/default/files/publication/_%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D1%...

 • З 1 по 30 вересня 2021 року у відділі літератури з мистецтв діє виставка творчих робіт здобувачів освіти ДНЗ «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира» «Від творчості до професії».
  Вхід вільний з дотриманням вимог карантину.

 • З 1 по 30 вересня у відділі літератури з мистецтв бібліотеки діє виставка творчих робіт вихованців народного художнього колективу — гуртка «Рукоділля» (керівник гуртка — Оксана Анатоліївна Арбузова) Житомирського Центру творчості дітей і молоді Андрійка та Михайлика Пташників.
  Місце розташування виставки: відділ літератури з мистецтв.
  Вхід вільний з дотриманням вимог карантину.