Тренінг з фінансової грамотності

З 29 по 31 січня 2019 р. в конференц-залі КЗ «ОУНБ ім. О. Ольжича» пройшов трьохденний тренінг за темою «Фандрейзинг» для бібліотечних працівників та працівників Школи «Всесвіт»

Подарунок читачам - поповнення книжкових фондів бібліотеки.

Презентація книг, отриманих в дарунок від Фундації імені князів-благодійників Острозьких

31 січня 2019р. в універсальній читацькій залі бібліотеки відбулася презентація книг, отриманих в дарунок від Фундації імені князів-благодійників Острозьких

«Степан Руданський – духовна єдність поколінь»

28 січня 2019р. у відділі медичної літератури відбулася  презентація історико-документального фільму, присвяченого видатному лікарю, поету-лірику, гумористу і сатирику, перекладачу і фольклористу Степану Руданському.

"Те, що минуло, не минає"

Презентація книжкових виставок

19 січня 2019 року у відділі краєзнавства відбулася презентація двох книжкових виставок: "Те, що минуло, не минає" – до 75-річчя від дня народження письменника-земляка В. Ф. Сташука

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

22 та 23 січня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.

«Впевнений користувач: 2 рівень»

22 січня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ ім. О. Ольжича» стартувала четверта група курсу комп’ютерної грамотності «Впевнений користувач: 2 рівень» для користувачів старшого покоління

Презентація книги «Лицарі золотого тризуба»

24 січня 2019 р. у приміщенні конференц-залу КЗ «ОУНБ ім. О. Ольжича»  ЖОР відбулась презентація книги Володимира Покотила «Лицарі золотого тризуба» та інших видань Національного газетно-журнального видавництва.

«Ланцюг єдності» - символ єднання українців

Співробітники бібліотеки приєднались до святкування 100-ї річниці Дня Соборності України

22 січня 2019 р. в День Соборності України в Житомирі співробітники бібліотеки долучилися до урочистих заходів з нагоди свята.

Нове британське кіно

17 січня 2019 р. в секторі "Інклюзивний читальний зал" в межах фестивалю «Нове британське кіно» відбувся показ документального фільму "Земля: один вражаючий день".

Сторінки

Підписатися на ЖОУНБ RSS