Анонси

 • Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 найбільш популярних видань за рейтингом перегляду з електронного ресурсу оцифрованих документів ОУНБ ім. О. Ольжича Житомирської обласної ради за січень 2021 року.

 • З 1 по 28 лютого 2021 року у відділі літератури з мистецтв експонується виставка книжок, періодичних видань і картин «По Афгану гуляють вітри...», приурочена до 32-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

  Вхід вільний з дотриманням вимог карантину.

 • З 29 січня по 28 лютого 2021 року в холі бібліотеки експонується виставка художніх робіт житомирської художниці Ольги Швець.

  Вхід вільний, з дотриманням карантинних обмежень.

 • З 29 січня по 28 лютого 2021 року у відділі літератури з мистецтв експонується виставка художніх робіт житомирської художниці Катерини Дацун.

  Вхід вільний, з дотриманням карантинних обмежень.

 • ОН-ЛАЙН ДОСТУП ДО РІДКІСНИХ ВИДАНЬ
  А ви ще не знаєте, що в нашій бібліотеці можна читати, не виходячи з дому? Для цього потрібно тільки відвідати посилання на електронний депозитарій «LIBO»: http://lib.zt.ua/ua/our_resources/node/56

   

  Докладніше — у відеоматеріалі на сайті «Суспільного»: https://suspilne.media/26807-zitomirska-oblasna-biblioteka-vidkrila-onlajn-dostup-do-ridkisnih-vidan/