Проекти РІЦ "Вікно в Америку" Житомир

Центр "Вікно в Америку" створений на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками. Центр "Вікно в Америку" відкритий з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотеки англомовними виданнями. Наша місія полягає в сприянні взаєморозумінню між народом США та України. В центрі ми надаємо інформацію про США: історію, уряд, суспільство та цінності; пропонуємо доступ до ресурсів Інтернету. Ми також інформуємо про американські програми допомоги та обміну, сприяємо вивченню англійської мови. Житомирський інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» отримав кошти від Посольство Сполучених Штатів на відкриття центру. Наш центр працює вже протягом 15 років. Також ми постійно отримуємо колекції книг, DVD дисків з різними видами фільмів (художніх, документальних, класичних)

Крім того, центр отримує фінансування на меблі та обладнання, зокрема комп'ютерне з підключенням до Інтернету, принтери, копіювальні апарати, телевізор,  DVD-програвач, iPad-и та електронні рідери.

Наша діяльність

У нашому центрі "Вікно в Америку" проводяться різноманітні заходи, мета яких - спілкування між українцями та американцями. Регулярні виступи американських фахівців, працівників Посольства, науковців програми Фулбрайт та інших американських громадян, які сприяють покращенню взаєморозуміння між американським та українським народами. Через "Вікно в Америку" розповсюджуються матеріали про США, зокрема публікації Бюро міжнародних інформаційних програм Державного Департаменту США. Тут також зустрічаються випускники програм, що фінансованих американським урядом, проводяться семінари, фотовиставки, лекції, перегляди американських фільмів та інші культурні заходи, серед яких: лекції, семінари, вікторини, які надають можливість українцям більше дізнатися про Сполучені Штати та вдосконалити знання англійської мови.

Центр вже продемонстрував свої можливості для задоволення потреб широкої української аудиторії. Він став осередком американської культури в Україні.

Facebook icon - РІЦ "Вікно в Америку" Житомир у Facebook

Наши проекти: