Електронна бібліотека LIBO

  Електронний депозитарій «LIBO» (ЕД «LIBO») - це електронний ресурс відкритого доступу оцифрованих документів ЖОУНБ ім. О. Ольжича. Започаткований у 2013 р. з метою створення, збереження та надання вільного доступу до колекцій оцифрованих краєзнавчих, цінних та рідкісних видань.

Склад електронного депозитарію

  Електронний депозитарій «LIBO» складається  з чотирьох частин: повнотекстової бази друкованих творів авторів Житомирської області та книг про Житомирщину, колекції оцифрованих періодичних краєзнавчих видань, колекції оцифрованих цінних та рідкісних видань та бази аналітико-методичних і бібліографічних видань бібліотеки.

Критерії відбору документів до електронного депозитарію

  Відбір документів для розміщення в ЕД «LIBO» здійснюється за принципом актуальності, наукової новизни, історизму, краєзнавчого аспекту.

Правові питання

  Розміщення матеріалів в ЕД «LIBO» здійснюється згідно із законодавством про авторське право. Переведенню в електронну форму підлягають видання, які не охороняються авторським правом, на які закінчився термін дії авторського права та на які поширюється дія нормативно-правових актів із питань авторського права та суміжних прав (у разі надання відповідного дозволу автором або особою, яка володіє авторськими правами).

  Шановні користувачі! ЖОУНБ ім. О. Ольжича виступає координатором та основним виконувачем процесу створення депозитарію. Якщо у вас є електронні матеріали, які ви бажаєте розмістити в ЕД «LIBO», зверніться, будь ласка, за адресою libo-postmaster@ztreglib.com.ua.

Запрошуємо до співпраці!