Новини

«Мистецький календар»

Експозиції книжкових виставок

У лютому 2023 року відділ літератури з мистецтв експонує у форматі «Мистецький календар» наступні виставки книг і періодичних видань:

«Здорове харчування – це просто!»

Тематична добірка літератури

Здорове харчування — це не тільки хороше самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація маси тіла, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. Саме про це - тематична добірка літератури, яка чекає на усіх, протягом лютого 2023 року, хто цікавиться питаннями корисної їжі та впливу різних продуктів на наш організм, у відділі спеціалізованої медичної літератури.

«Крути – трагедія і гордість України»

Експозиція книжкової виставки

29 січня 2023 року в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який став символом героїзму і відваги молодих борців за незалежність України. На відзнаку пам’яті  Героїв Крут у відділі україніки організовано книжкову виставку, 

«Пам’ть про Голокост - наш спільний обов’язок»

Науковий круглий стіл

27 січня 2023 року в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича до Міжнародного дня пам’яті жертв Голкосту, відбувся круглий стіл «Пам’ть про Голокост - наш спільний обов’язок».

«Зимові роботи в саду»

Засідання клубу «Садівник»

23 січня 2023 року  відбулося чергове засідання клубу «Садівник», який діє при відділі виробничої літератури,  присвячене зимовим роботам в саду, обрізці та формуванню крони дерев.

День Соборності України — 2023

Щороку 22 січня в Україні відзначається День Соборності України. Свято встановлене Указом Президента України від 21 січня 1999 року № 42/99 «Про День соборності України» з нагоди об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році, враховуючи велике політичне та історичне значення цього об'єднання для утворення єдиної (соборної) української держави.