Новини

Арт-простір

Творчі майстер-класи

З 16 по 19 квітня 2024 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» в межах проєкту «Арт-простір» відбулися 3 творчих майстер-класи для дітей.

«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

18 квітня 2024 р. в секторі «Інтернет-центр» відбулося заняття з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності для користувачів за темою «Передача показників через чат-боти».

Смачна дитяча студія

18 квітня 2024 р. у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» в межах проєкту «Смачна дитяча студія» відбувся  майстер-клас для дітей з приготування конвертиків з яблуками та бананами.

«Безбар’єрність: цифрова доступність»

Онлайн-вебінар

16 квітня 2024 року завідувачка сектора «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича Юлія Ковальчук провела онлайн-вебінар за темою «Безбар’єрність: цифрова доступність» для бібліотечних працівників Житомирської ТГ в рамках проведення заходів щодо реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

«Хенд-мейд» - майстерня доброти»

Школа творчості

15 квітня 2024 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича пройшов майстер-клас «Космічна мрія» до Дня космонавтики, в межах школи творчості «Хенд-мейд» - майстерня доброти».

«Хірургія – моє життя…»

Фахівцями відділу спеціалізованої медичної літератури підготовлений другий випуск біобібліографічного покажчика наукових робіт завідувача хірургічним відділенням №1 КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої хірургії Національного університету охорони здоров’я ім. П. Л. Шупика Петра Степановича Русака.