Новини

«Впевнений користувач: 2 рівень»

12 березня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради пройшов урок з курсу комп’ютерної грамотності «Впевнений користувач: 2 рівень».

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

11, 12 березня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23. 

Дитячий клуб вивчення болгарської мови «Болгарознання»

10 березня 2019 року в клубі вивчення болгарської мови святкували  проводи зими і зустріч весни – свято Масляної.

Болгарські сім’ї – батьки і діти з радістю провели зиму і зустріли весну. Члени клубу всі по черзі розповідали про своє життя, роботу та свої плани на майбутнє. Розповідали про традиції та звичаї свята, пригощали млинцями, пирогами та солодощами.

«Бурштинове намисто»

Вистава  за п’єсою Василя Врублевського.

Весняний театральний сезон успішно розпочато! «Театр на Новому бульварі» відкрив його прем’єрою комедії - казки   «Бурштинове намисто».

09 -10 березня  2019 року п’єсу Василя Врублевського втілили на сцені  актової зали бібліотеки актори  народного театру «Театр на  Новому бульварі», під керівництвом режисера  - народного артиста  України Григорія Артеменка.  

Мікологія – наука про гриби.

Засідання клубу грибників "Веселка"

6 березня 2019 року  у відділу виробничої літератури відбулося засідання клубу грибників "Веселка" по темі: «Мікологія – наука про гриби.

«Жінкам, мамам, коханим, музам...»

До Дня прав жінок та миру.

05 березня 2019 р.  у віддділі літератури з мистецтв бібліотеки відбулося  музичне весняне свято для всіх жінок – співробітників та відвідувачів бібліотеки. Концерт, під час якого подарували чудовий настрій  та найчуттєвіші передзвони своїх пісень та запальних сердець,  ансамбль головного управління Національної поліції в Житомирській області під керівництвом капітана поліції Олександра Коротуна.