Новини

«Запалимо свічку пам'яті»

7 листопада 2018 р. у відділі краєзнавства відбувся захід для учнів 10-го класу житомирської школи №20  «Запалимо свічку пам'яті»: до 85-річчя вшанування пам'яті жертв голодомору в Україні і на Житомирщині

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

В час стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, знання комп’ютера актуально не тільки для молодих людей, але й для користувачів у віці, саме тому з 06 листопада в КЗ «ОУНБ імені О.Ольжича» Житомирської обласної ради в РТЦ «Бібліоміст» стартувала одинадцята група комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

5, 6, 7 листопада 2018 р. в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О. Ольжича продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23

Грошові дерева Марини Орлик

1 листопада 2018 року у відділі літератури з мистецтв відбулося відкриття виставки виробів у техніці пейп-арт, створених Мариною Орлик (її псевдонім у Фейсбуку Marianna Peyp-Art).

Презентація проекту «На дотик»

1 листопада 2018 року у відділі літератури іноземними мовами відбулась презентація конкурсу рецензій в межах літературного проекту «На дотик», який започаткувала бібліотека Geothe-Institut в Україні.

Німецькомовний клуб для етнічних німців «Sprachklub»

1 листопада 2018 року на черговому засіданні клубу для етнічних німців «Sprachklub» вивчалася тема: Wohnungssuche (Купівля та винаймання житла).