Новини

Курси з комп’ютерної грамотності для бібліотекарів

Завжди потрібно навчатись новому, адже знання – це сила, яка володіє всім Світом, а наш Світ і наша сила – в книгах, які завжди цінувались і містять у собі мудрість усіх віків. Проте суспільство змінюєтьcя і нам потрібно змінюватись, осучаснюватись, адже сьогодні неможливо обійтися без новітніх технологій, Інтернету.

7 листопада 2019 року РТЦ «Бібліоміст» бібліотеки  розпочався курс із комп’ютерної грамотності для працівників бібліотеки.

Засідання клубу грибників «Веселка»

6 листопада 2019 року у відділі виробничої літератури відбулося засідання клубу грибників «Веселка», на якому члени клубу поділилися своїми враженнями від весняно-літнього грибного сезону.

Керівник клубу Журавська Л. Г. розповіла, що мікоза – взаємовигідне співжиття (симбіоз) міцелію гриба з корінням вищих рослин, створюють головним чином базидіальні гриби (агарикові та болетові), а також деякі зигоміцети, аскоміцети.

«Любіть красу своєї мови, звучання слів і запах слів»

Літературний медіажурнал

5 листопада 2019 року на інноваційних навчаннях працівників культури Пулинського району, організованих ЖОЦПКПК, зав. відділу читальних зал ЖОУНБ ім. О. Ольжича провела майстер-клас за сучасними формами роботи в бібліотеках з використанням технічних засобів та інтерактивних технологій.

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

4 та 5 листопада 2019 року учні 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23 під час пізнавально-розважальної години «Мультакадемія» в РТЦ «Бібліоміст» бібліотеки переглянули мультфільм «Ляльки з характером».

Впевнений користувач: 2 рівень»

5 листопада 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» ми розпочали навчання темою: «Інформаційна безпека в Інтернеті». Не зважаючина всю користь Інтернему, він має негативні фактори, які впливають на користувачів: комп’ютерні віруси, спами, Інтернет-шахрайства, хакери.

«Агротехніка вирощування ягідних кущів та декоративних рослин»

4 листопада 2019 року у відділі виробничої літератури на засіданні клубу відбулася зустріч з агрономом, власником розсадника ягідних та декоративних культур Громнадзьким Володимиром Миколайовичем.