Новини

«Запишись до бібліотеки!»

Акція у бібліотеці до Дня міста.

Саме таку назву мала вулична акція що відбулася 14 вересня 2019 року, з нагоди Дня заснування міста Житомира, біля будівлі Житомирської Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича.

Пробудження генетичної пам’яті.

Майстер-клас із прядіння у бібліотеці.

  12 вересня 2019 року у форматі збірної виставки творчих робіт майстринь Житомирщини, яка відбувається з 01 по 15 вересня у відділі  літератури з мистецтва проведено майстер-клас із прядіння від майстрині Олени Пряхи.

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

3 вересня в КЗ «ОУНБ імені О.Ольжича» Житомирської обласної ради в РТЦ «Бібліоміст» стартувала тринадцята група комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

Збірна виставка творчих робіт майстринь Житомирщини до Дня рідного міста

2 вересня 2019 року о 14.00 у відділі літератури з мистецтв бібліотеки відбулось відкриття збірної виставки творчих робіт майстринь Житомирщини до Дня рідного міста.

«1000 облич – погляд АТО» Леоніда Шрайбікуса

Відкриття персональної фотовиставки «1000 облич –погляд АТО» Леоніда Шрайбікуса, приуроченої до Дня прапора та Дня Незалежності України

22 серпня 2019 року о 13.00 у холі бібліотеки відбулось відкриття персональної фотовиставки «1000 облич – погляд АТО» Леоніда Шрайбікуса, приуроченої до Дня прапора та Дня Незалежності України.

День відкритих дверей у бібліотеці

До Дня Незалежності України

 
Бібліотека – це місце зустрічі не тільки з книгою, але й з людьми. Напередодні святкування Дня Незалежності України, 22 серпня 2019 року в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича проведено «День відкритих дверей».