Школа професійного навчання

30 листопада 2016 року відбулися чергові заняття Школи професійної майстерності для працівників Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича. Програма нинішньої школи ввібрала у себе тренінги, підготовлені працівниками бібліотеки для колег, та екскурсію у Житомирський обласний краєзнавчий музей.

Головний редактор сайту ЖОУНБ ім. О. Ольжича В. В. Косенко провів тренінг «Вимоги до розміщення текстових і фотоматеріалів на сайті». Було представлено шаблони документів, що уніфікують форму подання матеріалів до різних розділів сайту, та надано кілька практичних порад з використання можливостей окремих застосунків Microsoft Office.

Т. П. Левченко, завідувачка відділом виробничої літератури провела для бібліотечних фахівців тренінг «Енергоефективність та використання альтернативних джерел енергії».

Головний бібліотекар науково-методичного відділу Г. Г. Козаченко та завідувачка сектором інклюзивного читального залу Ю. І. Мельник провели тренінг «Орієнтація на клієнта». Працівники бібліотеки дістали теоретичні та практичні знання з клієнтоорієнтовного підходу до бібліотечного обслуговування користувачів. Програма тренінгу включала в себе інтерактивні форми взаємодії, як то: мозкові штурми, обговорення, ділові ігри та моделювання ситуації.

Цього ж дня працівники бібліотеки відвідали Житомирський обласний краєзнавчий музей. Екскурсія по експозиції музею «Шляхом до незалежності. УНР. 1917-1921 рр.» була присвячена подіям Української революції 1917-1921 рр., 100-річчя якої відзначатиметься 2017 року згідно Указу Президента України.