Школа молодого бібліотекаря

З 22 по 24 травня 2018 року відбулась Школа молодого бібліотекаря – трьохденне навчання молодих бібліотекарів Житомирщини. Локаціями для проведення занять стали:  Обласна універсальна наукова бібліотека ім.О.Ольжича, обласна бібліотека для юнацтва та обласна бібліотека для дітей. Навчання проходили у три етапи, кожен з яких був представлений окремою бібліотекою.

Головна мета Школи – надати молодим фахівцям бібліотечної справи інформацію щодо ексклюзивних  послуг бібліотек, використання веб-технологій,  медіаресурсів  бібліотеки, основ медіаграмотності та критичного мислення, інтернет-журналістики, маркетингу соціальних мереж, впровадження УДК та застосування проектно-програмної діяльності на допомогу обслуговуванню користувачів-дітей.

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Ольжича стала локацією другого дня перебування в Школі молодого бібліотекаря. Бібліотекарі-початківці взяли участь у тренінгах з медіаграмотності та маркетингу соціальних мереж. Заняття провели досвідчені фахівці бібліотеки – Г.Г.Козаченко та О.В.Горпинич.

По закінченню Школи молодого бібліотекаря (локація – обласна бібліотека для дітей ) учасникам вручили сертифікати.