Тренінг «Стратегічне планування в бібліотеках»

20 червня 2018 року в Попільнянській центральній бібліотеці в рамках Дня ОУНБ  для бібліотекарів Попільнянської та Корнинської ОТГ відбувся тренінг «Стратегічне планування в бібліотеках». Мета тренінгу – ознайомити бібліотечних працівників  з поняттям, термінами, завданнями та  етапами стратегічного планування.

За допомогою тренерів – фахівців науково-методичного відділу ЖОУНБ ім.О.Ольжича – О.В.Костюченко та Г.Г.Козаченко, учасники тренінгу мали змогу оцінити неохідність стратегічного планування, ознайомитись з технологією складання стратегічного плану.  У результаті тренінгу бібліотекарі  отримали практичні  знання та навички з розробки стратегічного планування діяльності бібліотеки.

Виїзний тренінг завершився  узагальненням інформації, підведенням підсумків, в ході яких бібліотекарі дійшли висновку –  зміни, оновлення, прогрес у бібліотечній справі передбачають подальше вдосконалення форм і методів діяльності. Бібліотекам необхідно бути креативними, наполегливо рухатися вперед, зміцнювати позиції, зберігаючи традиційні функції та водночас надаючи актуальні послуги, бути невід’ємною частиною місцевих громад.

По закінченню Дня ОУНБ було надано індивідуальні консультації з різноманітних питань бібліотечної практики: підготовки посібників «малих форм», краєзнавчої діяльності,  форм та методів інформаційного обслуговування  та інш.