День ОУНБ в КЗ Публічна бібліотека Новоборівської селищної ради

1 жовтня 2020 р. в комунальному закладі «Публічна бібліотека Новоборівськоі селищноі ради» був проведений День ОУНБ для бібліотечних працівників Новоборівськоі та Іршанськоі ОТГ.

З консультацією «Річний план на 2021 рік, звітність за 2020 рік. Основні напрямки роботи» виступила провідний бібліотекар науково-методичного відділу О.О. Ковальчук. Були надані пропозиції до складання плану на 2021 рік, основні завдання по розкриттю кожного розділу, надані консультації щодо звітності за рік. Більш детально зупинилися на методичних порадах до написання зведеного річного плану бібліотеки.

«Особливості формування бібліотечного фонду: сучасні вимоги» - такою була тема виступу завідуючої відділом формування фондів В.В.Зубенко. Учасники заходу отримали змістовні відповіді на пи ання, що торкались особливостей формування фондів бібліотеки, джерел надходження літератури та її обліку для кожної окремої книгозбірні.

Протягом професійних навчань виникали питання, з якими сільські бібліотечні фахівці стикаються у повсякденній практиці, на що фахівці обласної бібліотеки надавали розгорнуті відповіді.

За враженнями і відгуками присутніх, професійна зустріч бібліотекарів була актуальною, змістовною і корисною.