Сектор зведеного статистичного обліку та реєстрації читачів

Сектор розташований на 1 поверсі бібліотеки

Звідси розпочинається знайомство з бібліотекою, її структурою, функціями відділів, правилами користування книжковим фондом і довідковим апаратом.

Тут реєструють та перереєстровують користувачів, видають читацькі квитки.

Працівники сектору здійснюють реєстрацію та облік користувачів в електронній базі бібліотеки, ознайомлюють читачів з правилами користування бібліотекою, її структурою, розміщенням відділів та довідково-бібліографічного апарату. Для запису до бібліотеки відвідувачі пред’являють паспорт або документ, що його замінює (на період відсутності паспорта), для студентів – студентський квиток, для учнів середніх шкіл – учнівський квиток, знайомляться з правилами користування бібліотекою, підписують зобов’язання їх виконувати й дають відомості для виготовлення реєстраційної картки, читацького квитка.

Перереєстрація читачів проводиться щорічно. Оформлення реєстраційних документів користувачів платне, згідно з кошторисом накладних витрат (Постанова Кабінету Міністрів України № 1271 від 12.12.2011р., зі змінами та доповненнями від 12.07.2017 р. №493). Сектор забезпечує правильність ведення розрахунків із читачами за оформлення реєстраційних документів.

Контактна інформація:

завідувачка сектору – Литвинюк Лариса Іванівна

тел. (0412)42-15-87

e-mail: oblik@lib.zt.ua